від 50 $

Саксофон на клубні виступи, весілля, вечірки, освідчення в коханні, пе

Львів

Фотографії

Детальніше про Саксофон на клубні виступи, весілля, вечірки, освідчення в коханні, пе

Незабутній виступ саксофоніста стане чудовим подарунком для молодят, незамінним супроводом першого весільного танцю чи освідчення у коханні. Зробіть коханій людині особливий подарунок, на який здатні не всі  і ваша "половинка" неодмінно оцінить це!Виступ може бути як сольним так і дуетом (клавіші, бандура), або ж і цілим колективомВідео записи та детальніша інформація за вимогою
У нс визнайдете музику на будь-який смак (джаз, класика, рок, фанк, диско, лаунж та ін.), що забезпечать музичне оформлення приватних, корпоративних вечірок, а також весільних забав.
Працюємо по Україні!
Працюємо не лише у Львові, а й по Україні!
Незабутній виступ саксофоніста стане чудовим подарунком для молодят, незамінним супроводом першого весільного танцю чи освідчення у коханні. Зробіть коханій людині особливий подарунок, на який здатні не всі  і ваша "половинка" неодмінно оцінить це!Виступ може бути як сольним так і дуетом (клавіші, бандура), або ж і цілим колективомВідео записи та детальніша інформація за вимогою У нс визнайдете музику на будь-який смак (джаз, класика, рок, фанк, диско, лаунж та ін.), що забезпечать музичне оформлення приватних, корпоративних вечірок, а також весільних забав. Працюємо по Україні! Працюємо не лише у Львові, а й по Україні!
Ціна
Зв'язок з нами:

Саксофон на клубні виступи, весілля, вечірки,... FAQ

50$

Нагороди "Саксофон на клубні виступи, весілля, вечірки, освідчення в коханні, пе"

З нами 5 років