від 800 $

ПогорілКо-Бенд

Львів

Детальніше про ПогорілКо-Бенд


Репертуар для різних поколінь;
Необмежений час роботи;
Багатомовний ведучий;
Інтелігентність та культура;
Повний комплект музичної апаратури;
Надійність та добросовісність;
Бездоганна репутація;
Оригінальна програма;
"Все включено".

Ми знаємо, як догодити і молоді, і "старшій кавалєрці". Лише якісна українська музика, польські пісні, рок-н-рол, диско 80-их, рок-балади, джаз, мелодії на скрипці тощо.
Після закінчення основної частини свята ми завжди пропонуємо "afterparty" - нічну дискотеку "до останнього гостя".
Ми можемо забавляти гостей українською, російською, польською та англійською мовами.
Вам не буде соромно перед своїми гостями. Ми виступаємо проти “роздягання” гостей та низькопробної “попси”.
Музична апаратура високого класу, дискотечне світло (кольорова заливка + рухомі голови, лазер та дискотечний дим), окрема апаратура для застілля чи виїзної церемонії.
Наш найбільший скарб - це Ваша довіра! Наша найвища мета - це Ваша щаслива усмішка.
Безліч позитивних відгуків молодят та постійна співпраця з великими компаніями. Ваша майбутня рекомендація друзям - для нас велика честь.
Кожна забава особлива, і Ваші гості - безпосередні її творці. Ми ніколи наперед не знаємо, яка точно буде програма. Все залежить від настрою та бажань Ваших гостей.
Ми пропонуємо комплексний підхід до організації свята: музика, ведучий, ді-джей, координатор, звук та сценічне світло, добрі поради та ідеї з досвіду.
Репертуар для різних поколінь; Необмежений час роботи; Багатомовний ведучий; Інтелігентність та культура; Повний комплект музичної апаратури; Надійність та добросовісність; Бездоганна репутація; Оригінальна програма; "Все включено". Ми знаємо, як догодити і молоді, і "старшій кавалєрці". Лише якісна українська музика, польські пісні, рок-н-рол, диско 80-их, рок-балади, джаз, мелодії на скрипці тощо. Після закінчення основної частини свята ми завжди пропонуємо "afterparty" - нічну дискотеку "до останнього гостя". Ми можемо забавляти гостей українською, російською, польською та англійською мовами. Вам не буде соромно перед своїми гостями. Ми виступаємо проти “роздягання” гостей та низькопробної “попси”. Музична апаратура високого класу, дискотечне світло (кольорова заливка + рухомі голови, лазер та дискотечний дим), окрема апаратура для застілля чи виїзної церемонії. Наш найбільший скарб - це Ваша довіра! Наша найвища мета - це Ваша щаслива усмішка. Безліч позитивних відгуків молодят та постійна співпраця з великими компаніями. Ваша майбутня рекомендація друзям - для нас велика честь. Кожна забава особлива, і Ваші гості - безпосередні її творці. Ми ніколи наперед не знаємо, яка точно буде програма. Все залежить від настрою та бажань Ваших гостей. Ми пропонуємо комплексний підхід до організації свята: музика, ведучий, ді-джей, координатор, звук та сценічне світло, добрі поради та ідеї з досвіду.
Ціна
Зв'язок з нами:

ПогорілКо-Бенд FAQ

800$

Нагороди "ПогорілКо-Бенд"

З нами 5 років