По домовленості

Танц студія "Фортуна"

Львів

Детальніше про Танц студія "Фортуна"

Спеціальна експрес-методика вивчення весільного танцю, що дозволяє прекрасно засвоїти танець усього за 3-5 занять. При цьому невміння або чи несхильність до танцю не є перешкодою для наших висококваліфікованих викладачів.

Додатково, за вашим бажанням, можна створити власний оригінальний танець. Заняття проводяться індивідуально з кожною парою чи групою за вашим бажанням. Постановка оригінального номеру на Вашу улюблену мелодію.
Ціна 1 год заняття для молодят 80 грн.! Навчимо танцювати! Підберемо музику! Створимо незабутній для вас танець !
У зручний для вас час. Можливий виїзд до клієнта.
Спеціальна експрес-методика вивчення весільного танцю, що дозволяє прекрасно засвоїти танець усього за 3-5 занять. При цьому невміння або чи несхильність до танцю не є перешкодою для наших висококваліфікованих викладачів. Додатково, за вашим бажанням, можна створити власний оригінальний танець. Заняття проводяться індивідуально з кожною парою чи групою за вашим бажанням. Постановка оригінального номеру на Вашу улюблену мелодію. Ціна 1 год заняття для молодят 80 грн.! Навчимо танцювати! Підберемо музику! Створимо незабутній для вас танець ! У зручний для вас час. Можливий виїзд до клієнта.
Зв'язок з нами:

Нагороди "Танц студія "Фортуна""

З нами 5 років

Перший танець на ваше весілля у вашому місті