По домовленості

Роман Нагірний

Київ

Фотографії

Детальніше про Роман Нагірний

"В СВЯТКОВИЙ ДЕНЬ ТА В ДОБРИЙ ЧАС МИ СВЯТО  ЗРОБИМО ДЛЯ ВАС"
Нагірний Роман Ярославович
Заслужений діяч мистецтв України.Спеціальність: режисер та актор драматичного театру. Режисер народного фольклорного ансамблю "Червона калина" Актор театру української традиції "Дзеркало".Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів гумору.
Оcновне завдання ведучого (Романа Нагірного) - за допомогою жартів, пісень, конкурсів, ігор та інших розваг зробити свято максимально цікавим, веселим і таким, щоб запам'яталося на все життя, щоб у кожного гостя залишилися найкращі враження і світлі спогади від свята, зберігаючи при цьому тактовність та культуру спілкування!
Для організації Вашого свята необхідно просто набрати наш номер телефону, і ви отримаєте режисерський задум, сценарій та кращих творчих особистостей столиці з яскравою шоу-програмою.
"В СВЯТКОВИЙ ДЕНЬ ТА В ДОБРИЙ ЧАС МИ СВЯТО  ЗРОБИМО ДЛЯ ВАС" Нагірний Роман Ярославович Заслужений діяч мистецтв України.Спеціальність: режисер та актор драматичного театру. Режисер народного фольклорного ансамблю "Червона калина" Актор театру української традиції "Дзеркало".Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів гумору. Оcновне завдання ведучого (Романа Нагірного) - за допомогою жартів, пісень, конкурсів, ігор та інших розваг зробити свято максимально цікавим, веселим і таким, щоб запам'яталося на все життя, щоб у кожного гостя залишилися найкращі враження і світлі спогади від свята, зберігаючи при цьому тактовність та культуру спілкування! Для організації Вашого свята необхідно просто набрати наш номер телефону, і ви отримаєте режисерський задум, сценарій та кращих творчих особистостей столиці з яскравою шоу-програмою.
Ціна
Зв'язок з нами:

Роман Нагірний FAQ

по домовленості

Ні

Ні

Так

Нагороди "Роман Нагірний"

З нами 5 років