По домовленості

Людмила Пухова

Київ

Фотографії

Детальніше про Людмила Пухова

Ведуча святкових подій, співачка, автор пісень. Дипломований викладач та учасник міжнародних та українських форумів ведучих, віце-президент Клубу Київських Ведучих. Повне технічне забезпечення(звук, світло, жива музика та дискотека) , різноманітні програми та костюмоване шоу. Запрошення артистів, оригінальні призи та подарунки.
Проведення  українською та російською мовами. Авторські пісні "Мама", "Рідна сторона","Дякуємо батькам", "Свадебный букетик", "Свадебная фата"  та інші додадуть особливих нот на весіллі. Ростові фігури та Леді-фуршет- вишуканості заходу.
Ведуча святкових подій, співачка, автор пісень. Дипломований викладач та учасник міжнародних та українських форумів ведучих, віце-президент Клубу Київських Ведучих. Повне технічне забезпечення(звук, світло, жива музика та дискотека) , різноманітні програми та костюмоване шоу. Запрошення артистів, оригінальні призи та подарунки. Проведення  українською та російською мовами. Авторські пісні "Мама", "Рідна сторона","Дякуємо батькам", "Свадебный букетик", "Свадебная фата"  та інші додадуть особливих нот на весіллі. Ростові фігури та Леді-фуршет- вишуканості заходу.
Ціна
Зв'язок з нами:

Людмила Пухова FAQ

по домовленості

Ні

Ні

Так

Нагороди "Людмила Пухова"

З нами 5 років