По домовленості

Анастасія Животенко

Черкаси Черкаси, ул.Благовісна 33

Детальніше про Анастасія Животенко

« ТВОЄ СВЯТО В НАДІЙНИХ РУКАХ» Чи любите Ви емоції так, як люблю їх Я ?
Тоді WELCOME.
*І я дещо про Вас знаю. Знаю, що вам подобається професіоналізм, інтелект, харизма, оригінальність та якість. І саме тому я готова бути ведучою вашого ідеального свята.

КрЕаТиВнА...ПрОФЕсІйНа... ВеСеЛа...ДрАйВоВа... сповнена щирого душевного ГуМоРу ВеДуЧа :) Анастасія Животенко – ось головна родзинка, якої Ви так потребуєте на власному святі!!!

*Учасник Міжнародної Ассоціації Ведучих "HolidayEvent" та "EVENTPLATFORMA"
*Досвід роботи в Event сфері - більше 10 років, проведення різних заходів будь якого масштабу.

-Працюю в будь-якій точці України,куди веде хоча б одна дорога!
- В будь-якому закладі, де є хоча б одна розетка!
*Проводжу весілля так, щоб батьки молодих сказали- « це було круто», а тьотя з Італії вигукувала - «belissimo»

*Робота з різними аудиторіями ( по кількості, демографії та психографії)
Постійно оновлюється програма!!!

*Працюю в команді з Dj( звукооператор) власне звукове та світлове обладнання, спецефекти.
Кожен сценарій є індивідуальним, і підготую для Вас, лише під вашу подію.
Усі Ваші побажання будуть враховані та включені до програми.

Я знаю як перетворити Ваше свято на унікальну подію! Буде ВЕСЕЛО, СТИЛЬНО, НЕСТАНДАРТНО, БЕЗ пошлості!

ДЯКУЮ, що Ви зацікавились моїми послугами, і я радо зустрінусь з Вами, саме на Вашому святі, яке ми разом зробимо НеЗаБуТнІм!
https://www.instagram.com/anastasiya_veducha/?hl=ru
https://www.facebook.com/voloshka.foto
« ТВОЄ СВЯТО В НАДІЙНИХ РУКАХ» Чи любите Ви емоції так, як люблю їх Я ? Тоді WELCOME. *І я дещо про Вас знаю. Знаю, що вам подобається професіоналізм, інтелект, харизма, оригінальність та якість. І саме тому я готова бути ведучою вашого ідеального свята. КрЕаТиВнА...ПрОФЕсІйНа... ВеСеЛа...ДрАйВоВа... сповнена щирого душевного ГуМоРу ВеДуЧа :) Анастасія Животенко – ось головна родзинка, якої Ви так потребуєте на власному святі!!! *Учасник Міжнародної Ассоціації Ведучих "HolidayEvent" та "EVENTPLATFORMA" *Досвід роботи в Event сфері - більше 10 років, проведення різних заходів будь якого масштабу. -Працюю в будь-якій точці України,куди веде хоча б одна дорога! - В будь-якому закладі, де є хоча б одна розетка! *Проводжу весілля так, щоб батьки молодих сказали- « це було круто», а тьотя з Італії вигукувала - «belissimo» *Робота з різними аудиторіями ( по кількості, демографії та психографії) Постійно оновлюється програма!!! *Працюю в команді з Dj( звукооператор) власне звукове та світлове обладнання, спецефекти. Кожен сценарій є індивідуальним, і підготую для Вас, лише під вашу подію. Усі Ваші побажання будуть враховані та включені до програми. Я знаю як перетворити Ваше свято на унікальну подію! Буде ВЕСЕЛО, СТИЛЬНО, НЕСТАНДАРТНО, БЕЗ пошлості! ДЯКУЮ, що Ви зацікавились моїми послугами, і я радо зустрінусь з Вами, саме на Вашому святі, яке ми разом зробимо НеЗаБуТнІм! https://www.instagram.com/anastasiya_veducha/?hl=ru https://www.facebook.com/voloshka.foto
Володіння мовами
Послуги
Ціна
Зв'язок з нами:

Анастасія Животенко FAQ

по домовленості

Українська мова

Так

Так

Так

Нагороди "Анастасія Животенко"

З нами 5 років