По домовленості

ВАЖКИЙ ДИМ НА ПЕРШИЙ ТАНЕЦЬ

Львів

Детальніше про ВАЖКИЙ ДИМ НА ПЕРШИЙ ТАНЕЦЬ

Що ми пропонуємо:

1) Важкий дим

2) Важкий дим з підсвіткою

3) Холодні піротехнічні фонтани

4) Конфеті машини

5) Світлове декорування ресторану

Більше на нашому офіційному сайті: http://light.lviv.ua/

При замовленні важкого диму попросіть ОБОВ'ЯЗКОВО! показати демо-матеріали з робіт, не з однієї, а хоча б з десяти.

На сьогоднішній день на ринку з’явилось дуже багато некомпетентних людей, які пропонують послуги з ДЕШЕВИМИ САМОРОБНИМИ генераторами важкого диму, та дуже малою кількістю наповнювача.
Недоліками є те, що вони обіцяють дим 4-6 хвилин, а насправді їхні саморобні машинки працюють тільки півтора хвилини, і залишають дуже багато води на танцювальному майданчику, і Ви зовсім не побачите диму.

ДОВІРЯЙТЕ ПРОФЕСІОНАЛАМ, А НЕ ШАХРАЯМ!!! ЯКІ НЕ МАЮТЬ САЙТУ ТА ВІДПОВІДНОГО ПОРТФОЛІО З ТОГО ЧИ ІНШОГО РЕСТОРАНУ, ЩОБ ВАМ ПОКАЗАТИ.
Що ми пропонуємо: 1) Важкий дим 2) Важкий дим з підсвіткою 3) Холодні піротехнічні фонтани 4) Конфеті машини 5) Світлове декорування ресторану Більше на нашому офіційному сайті: http://light.lviv.ua/ При замовленні важкого диму попросіть ОБОВ'ЯЗКОВО! показати демо-матеріали з робіт, не з однієї, а хоча б з десяти. На сьогоднішній день на ринку з’явилось дуже багато некомпетентних людей, які пропонують послуги з ДЕШЕВИМИ САМОРОБНИМИ генераторами важкого диму, та дуже малою кількістю наповнювача. Недоліками є те, що вони обіцяють дим 4-6 хвилин, а насправді їхні саморобні машинки працюють тільки півтора хвилини, і залишають дуже багато води на танцювальному майданчику, і Ви зовсім не побачите диму. ДОВІРЯЙТЕ ПРОФЕСІОНАЛАМ, А НЕ ШАХРАЯМ!!! ЯКІ НЕ МАЮТЬ САЙТУ ТА ВІДПОВІДНОГО ПОРТФОЛІО З ТОГО ЧИ ІНШОГО РЕСТОРАНУ, ЩОБ ВАМ ПОКАЗАТИ.
Послуги
Зв'язок з нами:

ВАЖКИЙ ДИМ НА ПЕРШИЙ ТАНЕЦЬ FAQ

по домовленості

Нагороди "ВАЖКИЙ ДИМ НА ПЕРШИЙ ТАНЕЦЬ"

З нами 5 років