По домовленості

ШОКОЛАДНІ БОНБОНЬЄРКИ

Львів

Детальніше про ШОКОЛАДНІ БОНБОНЬЄРКИ

Здивуйте своїх гостей шоколадними подарунками-подяками в кожного на тарілочці.
Кожна шоколадка загорнута в целофанчик і перев язана золотим шнурочком. Часто наші клієнти додатково перев язують перед весіллям шоколадки  атласною стрічкою під колір їхнього весілля. 
Шоколад може бути в білому, рожевому, коричневому кольорах.
Також пропонуємо рекламу на шоколаді, адже шоколадки з логотипом замовника суттєво  покращують імідж фірми, вносять ексклюзивну родзинку під час презентацій, переговорів, рекламний акцій.
Здивуйте діток шоколадками з мультиплікаційними героями з привітанням до Дня народження, чи іншого свята.
Пересилаємо по всій Україні 
І саме головне- шоколад надзвичайно смачний. Щоб переконатися- завітайте в наш салон і посмакуйте!!! 
 
Весільний салон  Slanovskiy
Здивуйте своїх гостей шоколадними подарунками-подяками в кожного на тарілочці. Кожна шоколадка загорнута в целофанчик і перев язана золотим шнурочком. Часто наші клієнти додатково перев язують перед весіллям шоколадки  атласною стрічкою під колір їхнього весілля.  Шоколад може бути в білому, рожевому, коричневому кольорах. Також пропонуємо рекламу на шоколаді, адже шоколадки з логотипом замовника суттєво  покращують імідж фірми, вносять ексклюзивну родзинку під час презентацій, переговорів, рекламний акцій. Здивуйте діток шоколадками з мультиплікаційними героями з привітанням до Дня народження, чи іншого свята. Пересилаємо по всій Україні  І саме головне- шоколад надзвичайно смачний. Щоб переконатися- завітайте в наш салон і посмакуйте!!!    Весільний салон  Slanovskiy
Зв'язок з нами:

Нагороди "ШОКОЛАДНІ БОНБОНЬЄРКИ"

З нами 5 років