від 100 грн.

Ресторан та готель Едельвейс

Львів

Фотографії

Детальніше про Ресторан та готель Едельвейс

Ресторан та готель "Едельвейс" знаходиться поблизу Львова.
Ресторан є ідеальним місцем для проведення весіль, днів народжень, корпоративів та різних святкувань.
До ваших послуг два просторих зали на 120 та 200 осіб; є великий літній майданчик, де можна організувати виїзну церемонію одруження.На вулиці можна затишно відпочити в бесідках, а діткам розважитись на літньому дитячому майданчику. Також до ваших послуг готель, який налічує вісім двохмісних номерів.
Приємно здивують око зали, які створені у яскравому гірському стилі, а в одному із залів розташований камін. У вихідні дні у нашому ресторані звучить жива музика . У меню широкий вибір страв української та європейської кухні.
Є можливість святкування дитячих свят, а наші кухарі приготують смачні дитячі страви за вашим замовленням.
Ресторан та готель "Едельвейс" знаходиться поблизу Львова. Ресторан є ідеальним місцем для проведення весіль, днів народжень, корпоративів та різних святкувань. До ваших послуг два просторих зали на 120 та 200 осіб; є великий літній майданчик, де можна організувати виїзну церемонію одруження.На вулиці можна затишно відпочити в бесідках, а діткам розважитись на літньому дитячому майданчику. Також до ваших послуг готель, який налічує вісім двохмісних номерів. Приємно здивують око зали, які створені у яскравому гірському стилі, а в одному із залів розташований камін. У вихідні дні у нашому ресторані звучить жива музика . У меню широкий вибір страв української та європейської кухні. Є можливість святкування дитячих свят, а наші кухарі приготують смачні дитячі страви за вашим замовленням.
Кількість місць
Послуги
Тип кухні
Ціна
Зв'язок з нами:

Ресторан та готель Едельвейс FAQ

100грн.

100-200 осіб

Європейська кухня, Українська кухня

Так

Ні

Нагороди "Ресторан та готель Едельвейс"

З нами 5 років