По домовленості

"Опалкова хата"

Київ

Фотографії

Детальніше про "Опалкова хата"

«Опалкова хата» - перший в Києві ресторан польської кухні.

Ресторан «Опалкова хата» знаходиться в межах міста, однак має всі переваги заміського закладу: велика територія, окремі будиночки, великий мангал і зелена галявина. Уявіть великий двоповерховий зруб з терасами, оточений маленькими будиночками й альтанками, критими очеретом. Є й дитячий майданчик, де діти зможуть пограти під Вашим доглядом. Приходьте гучною компанією, з родиною або просто перекусити.
Великий двоповерховий будинок з двома терасами, кілька будиночків-зрубів для «засідання» невеликих компаній – це візитна картка нашого ресторану. Теплі відтінки кольору дерева, ретельно спланований затишний інтер’єр створюють чудову атмосферу відпочинку. Невеличкий ставок доповнює картину і освіжає сприйняття.

Будиночки всередині дуже затишні. Усі стіни приємного кольору свіжозрубаного дерева. Дахи покриті соломою і очеретом. Вікна прикриті льняними шторками. На першому поверсі великого будинку – десяток столиків різної місткості і бар. Другий поверх оформлено як «самостійний будиночок». Тут може розміститися майже два десятки гостей. Над поручнями, що огороджують поверх-балкон, підвішені на ланцюгах дивовижні вікна без скла і фіранок. До них підв’язані лише квіткові горщички.

На території, прилеглій до ресторану, розташовано двадцять три літні будиночки, кожен з яких, залежно від свого розміру, здатний вміщати компанію від 4 до 25 чоловік. Меблі з натурального дерева доповнять враження від інтер'єру і зроблять Ваш відпочинок по-домашньому затишним.

Якщо Ви любите поїсти на свіжому повітрі, будь ласка, замовте місце у відкритій бесідці.

Сонячний день, легкий вітерець у затінку високих дерев, чудова кухня: це справжнє задоволення.
«Опалкова хата» - перший в Києві ресторан польської кухні. Ресторан «Опалкова хата» знаходиться в межах міста, однак має всі переваги заміського закладу: велика територія, окремі будиночки, великий мангал і зелена галявина. Уявіть великий двоповерховий зруб з терасами, оточений маленькими будиночками й альтанками, критими очеретом. Є й дитячий майданчик, де діти зможуть пограти під Вашим доглядом. Приходьте гучною компанією, з родиною або просто перекусити. Великий двоповерховий будинок з двома терасами, кілька будиночків-зрубів для «засідання» невеликих компаній – це візитна картка нашого ресторану. Теплі відтінки кольору дерева, ретельно спланований затишний інтер’єр створюють чудову атмосферу відпочинку. Невеличкий ставок доповнює картину і освіжає сприйняття. Будиночки всередині дуже затишні. Усі стіни приємного кольору свіжозрубаного дерева. Дахи покриті соломою і очеретом. Вікна прикриті льняними шторками. На першому поверсі великого будинку – десяток столиків різної місткості і бар. Другий поверх оформлено як «самостійний будиночок». Тут може розміститися майже два десятки гостей. Над поручнями, що огороджують поверх-балкон, підвішені на ланцюгах дивовижні вікна без скла і фіранок. До них підв’язані лише квіткові горщички. На території, прилеглій до ресторану, розташовано двадцять три літні будиночки, кожен з яких, залежно від свого розміру, здатний вміщати компанію від 4 до 25 чоловік. Меблі з натурального дерева доповнять враження від інтер'єру і зроблять Ваш відпочинок по-домашньому затишним. Якщо Ви любите поїсти на свіжому повітрі, будь ласка, замовте місце у відкритій бесідці. Сонячний день, легкий вітерець у затінку високих дерев, чудова кухня: це справжнє задоволення.
Зв'язок з нами:

Нагороди ""Опалкова хата""

З нами 5 років