По домовленості

"Едем"

Львів

Фотографії

Відео

Детальніше про "Едем"

Атмосфера затишку і комфорту, у поєднанні з благородством і аристократичністю пропонованих страв і напоїв, створюють неповторну атмосферу довкола цього місця. Внутрішнє убрання ресторану дивним чином поєднує сучасність і традиційну витонченість класичного стилю.
Симетріяі урочистість, багатство і грандіозність, стрункість і блиск – ось, мабуть, характеристики класичного вишуканого двох ярусного залу ресторану. На другому ярусі окремі м'які дивани для обідів, вечерь і ділових зустрічей. 300 посадочних місць а також окремий зал для танців – це ідеальне місце для проведення найрізноманітніших святкувань та урочистостей – від банкетів і весіль до фуршетів і дружніх зустрічей, від корпоративних заходів і презентацій до ювілеїв і днів народжень.
Уресторані «Едем» представлена вишукана французька і європейська кухня, що поєднала шарм класики і сучасні тенденції в кулінарії, авторські шедеври і нові смаки.
Гарячіі холодні закуски, відмінний вибір салатів, морські делікатеси, італійська паста, смачні десерти зі свіжих фруктів, морозива і шоколаду! Навіть найвибагливіший гурман залишиться задоволений, а авторські шедеври шеф-повара – це вершина майстерності для тонких цінителів хорошої трапези .
Тішать око офіціанти «Едему» – стрункі, елегантні хлопці в сліпуче білих сорочках з чорним метеликом. Персонал ресторану підготовлений надавати кваліфіковані послуги як невеликому колу ваших близьких і знайомих, так і значній кількості гостей під час великих свят або за весільним столом.
Також ми запрошуємо Вас завітати та вiдчути чудовий i незабутнiй смак Близького Сходу у кальян-барі "Салам Алейкум"
У будь-якому домі гість — шанована людина, і для нас важливо, щоб Ви могли відчувати себе затишно і комфортно
Мотель "Едем" запрошує Вас зупинитися в комфортабельних номерах чи приємно провести час.
Будемо дуже раді, якщо Ви виявитесь серед наших добрих гостей, і ми обіцяємо, що Вас оточать турботою і увагою в кращих традиціях гостинності
Атмосфера затишку і комфорту, у поєднанні з благородством і аристократичністю пропонованих страв і напоїв, створюють неповторну атмосферу довкола цього місця. Внутрішнє убрання ресторану дивним чином поєднує сучасність і традиційну витонченість класичного стилю. Симетріяі урочистість, багатство і грандіозність, стрункість і блиск – ось, мабуть, характеристики класичного вишуканого двох ярусного залу ресторану. На другому ярусі окремі м'які дивани для обідів, вечерь і ділових зустрічей. 300 посадочних місць а також окремий зал для танців – це ідеальне місце для проведення найрізноманітніших святкувань та урочистостей – від банкетів і весіль до фуршетів і дружніх зустрічей, від корпоративних заходів і презентацій до ювілеїв і днів народжень. Уресторані «Едем» представлена вишукана французька і європейська кухня, що поєднала шарм класики і сучасні тенденції в кулінарії, авторські шедеври і нові смаки. Гарячіі холодні закуски, відмінний вибір салатів, морські делікатеси, італійська паста, смачні десерти зі свіжих фруктів, морозива і шоколаду! Навіть найвибагливіший гурман залишиться задоволений, а авторські шедеври шеф-повара – це вершина майстерності для тонких цінителів хорошої трапези . Тішать око офіціанти «Едему» – стрункі, елегантні хлопці в сліпуче білих сорочках з чорним метеликом. Персонал ресторану підготовлений надавати кваліфіковані послуги як невеликому колу ваших близьких і знайомих, так і значній кількості гостей під час великих свят або за весільним столом. Також ми запрошуємо Вас завітати та вiдчути чудовий i незабутнiй смак Близького Сходу у кальян-барі "Салам Алейкум" У будь-якому домі гість — шанована людина, і для нас важливо, щоб Ви могли відчувати себе затишно і комфортно Мотель "Едем" запрошує Вас зупинитися в комфортабельних номерах чи приємно провести час. Будемо дуже раді, якщо Ви виявитесь серед наших добрих гостей, і ми обіцяємо, що Вас оточать турботою і увагою в кращих традиціях гостинності
Зв'язок з нами:

Нагороди ""Едем""

З нами 5 років