По домовленості

Виїздна церемонія. Квіткова галерея ЮККА.

Львів

Детальніше про Виїздна церемонія. Квіткова галерея ЮККА.

Організуємо тобі  неймовірну виїзну церемонію від галявини чи парку до Карпатських гір! або просто чудове свято на території  твого ресторану! Маємо гарний досвід виїзних церемоній у Карпатах (Таор Карпати - там дуже гарно, свіжо, та незабутньо, а також Radisson Blu Resort - де все на найвищому рівні!)
допоможемо Вам у всьому - від букетика, бутоньєрки, оформлення авто - до декорування виїздної церемонії, оформлення залу. Навіть композиція з живих квітів для торта! Якщо маєте цікаві фото, ідеї надсилайте нам і ми Вам прорахуємо вартість його втілення. Надсилайте на електронку: jucca.fl@gmail.com або знайдіть нас у соцмережах (вконтакті, фейсбук, інстаграм, однокласники)
Організуємо тобі  неймовірну виїзну церемонію від галявини чи парку до Карпатських гір! або просто чудове свято на території  твого ресторану! Маємо гарний досвід виїзних церемоній у Карпатах (Таор Карпати - там дуже гарно, свіжо, та незабутньо, а також Radisson Blu Resort - де все на найвищому рівні!) допоможемо Вам у всьому - від букетика, бутоньєрки, оформлення авто - до декорування виїздної церемонії, оформлення залу. Навіть композиція з живих квітів для торта! Якщо маєте цікаві фото, ідеї надсилайте нам і ми Вам прорахуємо вартість його втілення. Надсилайте на електронку: jucca.fl@gmail.com або знайдіть нас у соцмережах (вконтакті, фейсбук, інстаграм, однокласники)
Ціна
Послуги
Зв'язок з нами:

Виїздна церемонія. Квіткова галерея ЮККА. FAQ

по домовленості

Нагороди "Виїздна церемонія. Квіткова галерея ЮККА."

З нами 5 років

Виїздна церемонія на ваше весілля у вашому місті