від 350 $

Урбан Ярослав UrbanPhoto

Львів

Детальніше про Урбан Ярослав UrbanPhoto

http://urban-foto.com/ Персональний cайт на якому представлене весільне та студійне портфоліо, портретні та репортажні фото, також розміщено зразки приватних фотосесій та випускних альбомів. м.Львів
- ВЕСІЛЛЯ – 350$, в ціну входить постановочна та репортажна фотозйомка з ранку і до двох годин після першого танцю; загальна, детальна обробка та ретуш фотографій вибраних в альбом (60 – 80шт.); запис готового матеріалу на диск (плюс одна копія); друк фото по 50% знижці.- ДОВЕСІЛЬНА ТА ПІСЛЯ ВЕСІЛЬНА ФОТОСЕСІЯ – ціна 100$ (місто, природа).- ФОТОСЕСІЇ – ціна договірна, від 300 грн. - природа, місто, за містом, та від 500 грн. - студійна фотозйомка.- ВИПУСКНІ АЛЬБОМИ – ціни: 200-210-260 грн. Поліграфія, фото. Ціна залежить від кількості сторінок, їхнього формату, якості та методу друку. Представлена велика кількість вибору дизайну для Вашого випускного альбому котра складається із шести найновіших різновидів.Фотозйомки проводяться професійною технікою. Якщо у Вас виникають питання щодо інших умов та деталей фотозйомки - телефонуйте за номерами вказаними у контактах.
http://urban-foto.com/ Персональний cайт на якому представлене весільне та студійне портфоліо, портретні та репортажні фото, також розміщено зразки приватних фотосесій та випускних альбомів. м.Львів - ВЕСІЛЛЯ – 350$, в ціну входить постановочна та репортажна фотозйомка з ранку і до двох годин після першого танцю; загальна, детальна обробка та ретуш фотографій вибраних в альбом (60 – 80шт.); запис готового матеріалу на диск (плюс одна копія); друк фото по 50% знижці.- ДОВЕСІЛЬНА ТА ПІСЛЯ ВЕСІЛЬНА ФОТОСЕСІЯ – ціна 100$ (місто, природа).- ФОТОСЕСІЇ – ціна договірна, від 300 грн. - природа, місто, за містом, та від 500 грн. - студійна фотозйомка.- ВИПУСКНІ АЛЬБОМИ – ціни: 200-210-260 грн. Поліграфія, фото. Ціна залежить від кількості сторінок, їхнього формату, якості та методу друку. Представлена велика кількість вибору дизайну для Вашого випускного альбому котра складається із шести найновіших різновидів.Фотозйомки проводяться професійною технікою. Якщо у Вас виникають питання щодо інших умов та деталей фотозйомки - телефонуйте за номерами вказаними у контактах.
Ціна
Зв'язок з нами:

Урбан Ярослав UrbanPhoto FAQ

350$

Ні

Ні

Ні

Нагороди "Урбан Ярослав UrbanPhoto"

З нами 5 років