від 100 $

"Людмила" - весільний салон

Львів

Фотографії

Детальніше про "Людмила" - весільний салон

Продаж, прокат, виготовлення ексклюзивних весільних та вечірніх суконь та аксесуарів.
З 80х років минулого століття і до сьогодні, ми даруємо можливість кожній нареченій - відчути себе справжньою королевою, на найбажанішому святі будь-якої дівчини- власному Весіллі!
Найважливішим для нас є те, щоби наречена відчувала себе комфортно та впевнено. Адже до вишуканої сукні не складно підібрати аксесуар чи придумати зачіску. Хороша сукня, завжди підкреслить красу та приховає недоліки фігури. Зробить свою власницю найпрекраснішою персоною на весіллі, від якої неможливо буде відвести погляд. І ще багато років, гості, будуть згадувати чудовий образ нареченої.
Саме тому, ми співпрацюємо з кращими домами весільної мрди, та є офіційними представниками найвідоміших весільних брендів, пропонуючи лише оригінальні моделі суконь від виробників.
Весільний салон "Людмила" - це більше 30 років досвіду у сфері весільної індустрії.
Це більше 30 років нашого служіння найкращому з людських почуттів - Коханню!
Це більше 30 років бездоганної якості та гарантії Вашого задоволення від наших суконь!
Офіційний представник фірм: "Miss Kelly" (Франція) "Modeca" (Нідерланди) "White One" (Іспанія) "Blue by Enzoani" (Нідерланди) "Mori Lee" (Канада) "Allure" (Канада) м.Львів, вул. І.Франка, 42 тел.: (032) 260 19 79 (032) 260 19 82 тел.моб.: 8 067 747 73 17
Продаж, прокат, виготовлення ексклюзивних весільних та вечірніх суконь та аксесуарів. З 80х років минулого століття і до сьогодні, ми даруємо можливість кожній нареченій - відчути себе справжньою королевою, на найбажанішому святі будь-якої дівчини- власному Весіллі! Найважливішим для нас є те, щоби наречена відчувала себе комфортно та впевнено. Адже до вишуканої сукні не складно підібрати аксесуар чи придумати зачіску. Хороша сукня, завжди підкреслить красу та приховає недоліки фігури. Зробить свою власницю найпрекраснішою персоною на весіллі, від якої неможливо буде відвести погляд. І ще багато років, гості, будуть згадувати чудовий образ нареченої. Саме тому, ми співпрацюємо з кращими домами весільної мрди, та є офіційними представниками найвідоміших весільних брендів, пропонуючи лише оригінальні моделі суконь від виробників. Весільний салон "Людмила" - це більше 30 років досвіду у сфері весільної індустрії. Це більше 30 років нашого служіння найкращому з людських почуттів - Коханню! Це більше 30 років бездоганної якості та гарантії Вашого задоволення від наших суконь! Офіційний представник фірм: "Miss Kelly" (Франція) "Modeca" (Нідерланди) "White One" (Іспанія) "Blue by Enzoani" (Нідерланди) "Mori Lee" (Канада) "Allure" (Канада) м.Львів, вул. І.Франка, 42 тел.: (032) 260 19 79 (032) 260 19 82 тел.моб.: 8 067 747 73 17
Бренд весільної сукні
Зв'язок з нами:

"Людмила" - весільний салон FAQ

100$

Нагороди ""Людмила" - весільний салон"

З нами 5 років