По домовленості

Кондитерський та М'ясний Дім Надія

Івано-Франківськ Львів м.Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 40

Детальніше про Кондитерський та М'ясний Дім Надія

Замовте тортик від "Надії" для особливої події!!!Десертні бари з міні-тістечками, кап-кейками, макаронс та іншими солодощами у Вашій улюбленій кольоровій гаммі.
- Весільні, ювілейні, святкові торти,
- Дитячі тортики,
- Тістечка та тістечка-міні,
- Короваї,
- Хлібобулочні вироби,
- Фігурки з марципанів.
Кондитерський Дім "Надія"
050-339-23-50, 050-148-53-17
вул.Незалежності, 40 / пл.Ринок, 1 / вул. Пасічна, 2
kondyter@nadia.if.ua
 
Багатий козацький стіл неодмінно стане окрасою Вашого свята. Дім М'ясних Делікатесів фірми "Надія" пропонує різноманітні смаколики, що виготовляються тільки з натурального м'яса за німецькою та власною технологіями в унікальній камері Шаллер.
Для Вас на замовлення:
-фаршировані поросята молочні,
-фаршировані кури,-балики сувенірні з пікантними начинками,
-окорок "Делікатесний", буженина,
-українська смажена ковбаса,
-сало в шоколаді.
-в'ялені та коньячні ковбаси.
М'ясні делікатеси
050-438-53-68
вул.Незалежності, 40
Замовте тортик від "Надії" для особливої події!!!Десертні бари з міні-тістечками, кап-кейками, макаронс та іншими солодощами у Вашій улюбленій кольоровій гаммі. - Весільні, ювілейні, святкові торти, - Дитячі тортики, - Тістечка та тістечка-міні, - Короваї, - Хлібобулочні вироби, - Фігурки з марципанів. Кондитерський Дім "Надія" 050-339-23-50, 050-148-53-17 вул.Незалежності, 40 / пл.Ринок, 1 / вул. Пасічна, 2 kondyter@nadia.if.ua   Багатий козацький стіл неодмінно стане окрасою Вашого свята. Дім М'ясних Делікатесів фірми "Надія" пропонує різноманітні смаколики, що виготовляються тільки з натурального м'яса за німецькою та власною технологіями в унікальній камері Шаллер. Для Вас на замовлення: -фаршировані поросята молочні, -фаршировані кури,-балики сувенірні з пікантними начинками, -окорок "Делікатесний", буженина, -українська смажена ковбаса, -сало в шоколаді. -в'ялені та коньячні ковбаси. М'ясні делікатеси 050-438-53-68 вул.Незалежності, 40
Зв'язок з нами:

Нагороди "Кондитерський та М'ясний Дім Надія"

З нами 5 років