По домовленості

Hadassa

Чернівці Чернівці , вул.Рівненська , 5 а

Детальніше про Hadassa

Hadassa - це весільні сукні, у яких є своя неповторна лінія!
Провідний британський виробник весільних суконь Hadassa сьогодні широко популярний не тільки в Європі, але і в Україні. Тепер вишукане вбрання доступні не тільки європейським, а й українським нареченим.
Бренд Hadassa прийшов на український ринок весільної моди з Британії, де зосереджений весь процес створення ідеального весільного плаття: від дизайну до пошиття. Завоювавши любов західноєвропейських наречених, компанія вийшла на весільний "подіум" Східної Європи, в Румунії і Польщі. Унікальний дизайн, ніжні мережива з вишуканим орнаментом, доступні ціни - все це привернуло молодих наречених купити сукні британського бренду.

https://hadassa.co.uk/
Hadassa - це весільні сукні, у яких є своя неповторна лінія! Провідний британський виробник весільних суконь Hadassa сьогодні широко популярний не тільки в Європі, але і в Україні. Тепер вишукане вбрання доступні не тільки європейським, а й українським нареченим. Бренд Hadassa прийшов на український ринок весільної моди з Британії, де зосереджений весь процес створення ідеального весільного плаття: від дизайну до пошиття. Завоювавши любов західноєвропейських наречених, компанія вийшла на весільний "подіум" Східної Європи, в Румунії і Польщі. Унікальний дизайн, ніжні мережива з вишуканим орнаментом, доступні ціни - все це привернуло молодих наречених купити сукні британського бренду. https://hadassa.co.uk/
Товар та послуги
Зв'язок з нами:

Hadassa FAQ

по домовленості

Нагороди "Hadassa"

З нами 5 років