По домовленості

Фонтан «Дзеркальний струмінь»

Харків

Фотографії

Детальніше про Фонтан «Дзеркальний струмінь»

Фонтан "Дзеркальний струмінь" - візитна картка міста Харкова. Знаходиться на вул. Сумській у сквері Перемоги. Збудований у 1947 р. на честь перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Навіть у найбільш дощову погоду Харків багатоликий і цікавий. Узяти хоча б символ Харкова – Дзеркальний струмінь. Цей фонтан по вул. Сумській був побудований через два роки після закінчення війни. Говорять, що своєю появою він зобов'язаний романтичній історії, яка пов'язувала двох немолодих закоханих. Чоловік був впливовою у Харкові людиною. Їх розлучило життя, але колишній фронтовик, який рухав владними важелями, поставив такий ось пам'ятник своїй вірності. Версія офіційна – фонтан був побудований на честь Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні.
Фонтан "Дзеркальний струмінь" - візитна картка міста Харкова. Знаходиться на вул. Сумській у сквері Перемоги. Збудований у 1947 р. на честь перемоги у Великій Вітчизняній війні. Навіть у найбільш дощову погоду Харків багатоликий і цікавий. Узяти хоча б символ Харкова – Дзеркальний струмінь. Цей фонтан по вул. Сумській був побудований через два роки після закінчення війни. Говорять, що своєю появою він зобов'язаний романтичній історії, яка пов'язувала двох немолодих закоханих. Чоловік був впливовою у Харкові людиною. Їх розлучило життя, але колишній фронтовик, який рухав владними важелями, поставив такий ось пам'ятник своїй вірності. Версія офіційна – фонтан був побудований на честь Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні.
Зв'язок з нами:

Нагороди "Фонтан «Дзеркальний струмінь»"

З нами 5 років