По домовленості

Феєрверки від "Піротехсервіс" ( піротехніка для ве

Львів

Фотографії

Відео

Детальніше про Феєрверки від "Піротехсервіс" ( піротехніка для ве

Уже на протязі 9 років ми співпрацюємо в області піротехніки та спецефектів з провідними компаніями України. Пропонуємо Вам найширший спектр якісних послуг та товарів, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Будемо раді зустрічі! Дозвіл на початок робіт з підвищеною небезпекою №056.07.21.92.34.0 від 5 червня 2007 року. Фейєрверк - видовище незвичайне і дивовижне, незмінний атрибут будь-якого свята, що вириває нас з повсякденності.
У нас в асортименті:
-фонтани холодні піротехнічні
-фігури з холодних та горячих піротехнічних фонтанів
-водоспади піротехнічні холодні та гарячі
-конфеті машини
-метофан сердця
-генератор важкого диму
-генератор вогню
-спалахи холодні та гарячі (флеш)
-палаючі фігури
-салюти
-феєрверки
-пірошоу
-піромузичні шоу
-мультимедійні та мультиефектні шоу
Вся піротехніка, що реалізовується, сертифікована, і відповідає 1-3 класу небезпеки, дозволена до роздрібного продажу і безпечна для здоров'я при дотриманні інструкції по застосуванню. Завдяки ефективності нашої продукції і професіоналізму це свято залишиться надовго у Вашій пам`яті.
Уже на протязі 9 років ми співпрацюємо в області піротехніки та спецефектів з провідними компаніями України. Пропонуємо Вам найширший спектр якісних послуг та товарів, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Будемо раді зустрічі! Дозвіл на початок робіт з підвищеною небезпекою №056.07.21.92.34.0 від 5 червня 2007 року. Фейєрверк - видовище незвичайне і дивовижне, незмінний атрибут будь-якого свята, що вириває нас з повсякденності. У нас в асортименті: -фонтани холодні піротехнічні -фігури з холодних та горячих піротехнічних фонтанів -водоспади піротехнічні холодні та гарячі -конфеті машини -метофан сердця -генератор важкого диму -генератор вогню -спалахи холодні та гарячі (флеш) -палаючі фігури -салюти -феєрверки -пірошоу -піромузичні шоу -мультимедійні та мультиефектні шоу Вся піротехніка, що реалізовується, сертифікована, і відповідає 1-3 класу небезпеки, дозволена до роздрібного продажу і безпечна для здоров'я при дотриманні інструкції по застосуванню. Завдяки ефективності нашої продукції і професіоналізму це свято залишиться надовго у Вашій пам`яті.
Зв'язок з нами:

Нагороди "Феєрверки від "Піротехсервіс" ( піротехніка для ве"

З нами 5 років