від 560 $

INDIGO photography

Тернопіль

Фотографії

Детальніше про INDIGO photography

ІНДІГО - це новий, незалежний погляд на все, що навколо нас. Фотостудія ІНДІГО руйнує всі стереотипи і загальноприйняті правила фотографування. Хороше професійне обладнання в руках майстра з великим закордонним досвідом роботи створить той образ, який підкреслить ваші індивідуальні риси, а ті, які вам менш імпонують відкладе на задній план.
Правильно підібрана робоча обстановка, зведені до мінімуму всі шуми і хороше обладнання дозволяють створити фото, яке вражає своїм стилем, шармом і оригінальністю.
Скориставшись нашими послугами, ви переконаєтесь, що все досконале і неповторно красиве. Потрібно лише правильно підібрати ракурс. І ми вміємо це робити дуже класно!
Фотозйомка: -весілля -портрети -портфоліо -дитяче фото
Студійна та виїздна фотозйомка в Тернополі та за його межами!Ви собі сподобаєтесь!
ІНДІГО - це новий, незалежний погляд на все, що навколо нас. Фотостудія ІНДІГО руйнує всі стереотипи і загальноприйняті правила фотографування. Хороше професійне обладнання в руках майстра з великим закордонним досвідом роботи створить той образ, який підкреслить ваші індивідуальні риси, а ті, які вам менш імпонують відкладе на задній план. Правильно підібрана робоча обстановка, зведені до мінімуму всі шуми і хороше обладнання дозволяють створити фото, яке вражає своїм стилем, шармом і оригінальністю. Скориставшись нашими послугами, ви переконаєтесь, що все досконале і неповторно красиве. Потрібно лише правильно підібрати ракурс. І ми вміємо це робити дуже класно! Фотозйомка: -весілля -портрети -портфоліо -дитяче фото Студійна та виїздна фотозйомка в Тернополі та за його межами!Ви собі сподобаєтесь!
Ціна
Зв'язок з нами:

INDIGO photography FAQ

560$

Ні

Ні

Ні

Нагороди "INDIGO photography"

З нами 5 років