По домовленості

CreArtHouse

Рівне

Фотографії

Детальніше про CreArtHouse

Скульптор-декоратор виконує замовлення на:
-виготовлення 3D копій рук наречених, ручок-ніжок малюків, новонароджених, вагітних животиків, з розписом та інсталяцією по замовленню, ( екологічний матеріал "супер-гіпс")
- виготовлення за Вашими ескізами декоративних та карнавальних масок за технологією старих майстрів Венеції. Повністю ручна робота та декорування.
Маски декоративні для інтер'єру, карнавалу, зйомок у весільних постановках, рекламі, відеокліпах, конкурсах краси, прийомах, балах, весіллях та ін.
Можливе виготовлення інтерєрної маски з супер-гіпсу та спец-цементу для використання в якості декоративного елементу ліпнини на стінах, стелі, у фонтанах.
-Маски з обличчя Замовника та декорування.
Ексклюзив.
-та інші особливі дарунки ( файні українські торбинки з домотканого вишиваного полотна за дизайном CreArtHouse, дзвіночки, люстерка в авторських рамках з гіпсу, янголята та фігурки на стіну та ін).
Всі маски виготовляються по бажанню замовника в єдиному екземплярі.Різні розміри за бажанням.100%-ручна, авторська робота. Вперше!
Престижний та справжній дарунок.
Залишайте наступним поколінням тільки справжні цінності!
Якщо Вас зацікавила пропозиція, яка розширить пакет ексклюзивності Ваших послуг, просимо написати листа за адресою : international2008@ukr.net
Для замовників:
crearthouse@ukr.net
CreArt House
за узгодженнями з майстром-скульптором, обговорюються % Вашої event-agency
...пропозиція дійсна на одиничні твори, за попереднім записом, на наступні заходи:
- заручини
-весілля
- виписка з пологового будинку
- хрестини
- дні народження,ювілеї
- як чудовий подарунок
-для нагородження у конкурсах( за ескізом)
- для випускних вечорів. корпоративних заходів
( відбитки рук для "дошки однокурсників" "співробітників" тощо), алеї зірок,
та багато ін.
майстер-клас для дітей "Долоньки"
Скульптор-декоратор виконує замовлення на: -виготовлення 3D копій рук наречених, ручок-ніжок малюків, новонароджених, вагітних животиків, з розписом та інсталяцією по замовленню, ( екологічний матеріал "супер-гіпс") - виготовлення за Вашими ескізами декоративних та карнавальних масок за технологією старих майстрів Венеції. Повністю ручна робота та декорування. Маски декоративні для інтер'єру, карнавалу, зйомок у весільних постановках, рекламі, відеокліпах, конкурсах краси, прийомах, балах, весіллях та ін. Можливе виготовлення інтерєрної маски з супер-гіпсу та спец-цементу для використання в якості декоративного елементу ліпнини на стінах, стелі, у фонтанах. -Маски з обличчя Замовника та декорування. Ексклюзив. -та інші особливі дарунки ( файні українські торбинки з домотканого вишиваного полотна за дизайном CreArtHouse, дзвіночки, люстерка в авторських рамках з гіпсу, янголята та фігурки на стіну та ін). Всі маски виготовляються по бажанню замовника в єдиному екземплярі.Різні розміри за бажанням.100%-ручна, авторська робота. Вперше! Престижний та справжній дарунок. Залишайте наступним поколінням тільки справжні цінності! Якщо Вас зацікавила пропозиція, яка розширить пакет ексклюзивності Ваших послуг, просимо написати листа за адресою : international2008@ukr.net Для замовників: crearthouse@ukr.net CreArt House за узгодженнями з майстром-скульптором, обговорюються % Вашої event-agency ...пропозиція дійсна на одиничні твори, за попереднім записом, на наступні заходи: - заручини -весілля - виписка з пологового будинку - хрестини - дні народження,ювілеї - як чудовий подарунок -для нагородження у конкурсах( за ескізом) - для випускних вечорів. корпоративних заходів ( відбитки рук для "дошки однокурсників" "співробітників" тощо), алеї зірок, та багато ін. майстер-клас для дітей "Долоньки"
Зв'язок з нами:

Нагороди "CreArtHouse"

З нами 5 років