По домовленості

Білик Назар

Львів

Фотографії

Детальніше про Білик Назар

Весілля - це такий тривожний день, до якого ми так довго готуємось, ретельно плануємо, організовуємо..
І нарешті настає цей день, коли ми вже не хлопець і дівчина, а чоловік і жінка.. День, коли ми виглядаємо, як принц і принцеса.. Навколо нас квіти, побажання, посмішки, радість, тепло і любов.. І ми закохані..

І звісно ж в такий святковий день не без фото!
Приємні моменти надто швидкоплинні щоб довіряти їх будь-кому. Фотохудожник з великим досвідом роботи пропонує індивідуальний підхід до кожного замовника, нестандартні сюжети, художня обробка фото, виготовлення фото запрошень, ретуш фото та стилістична обробка, передвесільна фотозйомка (Love Story).
Весілля - це такий тривожний день, до якого ми так довго готуємось, ретельно плануємо, організовуємо.. І нарешті настає цей день, коли ми вже не хлопець і дівчина, а чоловік і жінка.. День, коли ми виглядаємо, як принц і принцеса.. Навколо нас квіти, побажання, посмішки, радість, тепло і любов.. І ми закохані.. І звісно ж в такий святковий день не без фото! Приємні моменти надто швидкоплинні щоб довіряти їх будь-кому. Фотохудожник з великим досвідом роботи пропонує індивідуальний підхід до кожного замовника, нестандартні сюжети, художня обробка фото, виготовлення фото запрошень, ретуш фото та стилістична обробка, передвесільна фотозйомка (Love Story).
Ціна
Зв'язок з нами:

Білик Назар FAQ

по домовленості

Ні

Ні

Ні

Нагороди "Білик Назар"

З нами 5 років