від 250 $

Володимир Мартин

Львів

Фотографії

Відео

Детальніше про Володимир Мартин

  Що є для мене фотографія? Це в першу чергу насолода результатом роботи, це приємні спогаду про ту чи іншу подію, людей чи місце. Це більше ніж робота і більше ніж хоббі - це те що робить мене іноді дивакуватим, можливо комусь незрозумілим, відмінним від інших. Це те без чого важко уявити мені себе. Моєю метою є все кращий і кращий результат роботи, тому кожна моя наступна зйомка -краща ніж попередня.  Пам"ятаю всіх людей яких я фотографував, навіть самих перших. Можливо і не всі імена згадаю, проте глянувши на фото згадаю всі моменти цього весілля, характери молодят...
І приємно вже від того що можу зробити людям приємність, подарувати незабутні спогади на все життя. І саме тому така ціна, що працюю не заради грошей, а заради власного задоволення і задоволення інших людей.
За бажанням, співпрацюю з відеооператором.
  Що є для мене фотографія? Це в першу чергу насолода результатом роботи, це приємні спогаду про ту чи іншу подію, людей чи місце. Це більше ніж робота і більше ніж хоббі - це те що робить мене іноді дивакуватим, можливо комусь незрозумілим, відмінним від інших. Це те без чого важко уявити мені себе. Моєю метою є все кращий і кращий результат роботи, тому кожна моя наступна зйомка -краща ніж попередня.  Пам"ятаю всіх людей яких я фотографував, навіть самих перших. Можливо і не всі імена згадаю, проте глянувши на фото згадаю всі моменти цього весілля, характери молодят... І приємно вже від того що можу зробити людям приємність, подарувати незабутні спогади на все життя. І саме тому така ціна, що працюю не заради грошей, а заради власного задоволення і задоволення інших людей. За бажанням, співпрацюю з відеооператором.
Ціна
Зв'язок з нами:

Володимир Мартин FAQ

250$

Ні

Ні

Ні

Нагороди "Володимир Мартин"

З нами 5 років